Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (24 Aralık 2010 Cuma)

Gönderen: sinesefil | Perşembe, Aralık 23, 2010
Tangled / Karmakarışık (2010)


Vizyon tarihi: 24 Aralık 2010


Oyuncular:

Mandy Moore (Rapunzel (Ses)), Zachary Levi (Zachary Levi (Ses)), Donna Murphy (Mother Gothel (Ses)), Ron Perlman (Stabbington Brother (Ses)), M.C. Gainey (Captain of the Guard (Ses)), Jeffrey Tambor (Big Nose Thug (Ses))

Ekip:

Nathan Greno (Yönetmen), Byron Howard (Yönetmen), Dan Fogelman (Senaryo), Jacob Grimm (Senaryo), Alan Menken (Müzik)

Konu:

Flynn gizemli bir kulede saklanırken, o kulede yaşayan güzel ve cesur, 20 metre uzunluğunda saçları olan Rapunzel tarafından esir alınır.
Yıllardır hapsedildiği kuleden çıkma yolları arayan Flynn’i esir alan meraklı kız, yakışıklı hırsızla bir anlaşma yapar ve alışılmadık bir maceraya yelken açar.


The Town / Hırsızlar Şehri (2010)


Vizyon tarihi: 24 Aralık 2010


Oyuncular:

Ben Affleck (Doug MacRay), Rebecca Hall (Claire Keesey), Jon Hamm (FBI S.A. Adam Frawley), Jeremy Renner (James Coughlin), Blake Lively (Krista Coughlin), Owen Burke (Desmond Elden), Pete Postlethwaite (Fergus Fergie Colm), Chris Cooper (Stephen MacRay), Titus Welliver (Dino Ciampa), Slaine (Albert Gloansy Magloan)

Ekip:

Ben Affleck (Yönetmen), Ben Affleck (Senaryo), Peter Craig (Senaryo), David Buckley (Müzik), Harry Gregson-Williams (Müzik), Robert Elswit (Görüntü yönetmeni)

Konu:

Polisiye Dram. Dough MacRay (Ben Affleck) banka soyguncularından oluşan bir grubun lideridir. Hayatında kimseyle yakınlaşmadığından kimseyi kaybetme korkusu da yoktur. Ancak bu durum son işlerinde banka müdürü Claire Keesey’yi (Rebecca Hall) rehin almaları ile değişir. Doug ile Claire’in ilişkisi tutkulu bir aşka dönüşünce, kasabadan gitmek isterler, ancak federal ajanlar peşlerindedir.


Little Fockers / Zor Baba 3 (2010)


Vizyon tarihi: 24 Aralık 2010


Oyuncular:

Robert De Niro (Jack Byrnes), Ben Stiller (Greg Focker), Owen Wilson (Kevin Rawley), Blythe Danner (Dina Byrnes), Teri Polo (Pamela Byrnes-Focker), Barbra Streisand (Rozalin Focker), Jessica Alba, Harvey Keitel, Laura Dern (The Headmistress), Rob Huebel (Sleazy Doctor), Daisy Tahan (Samantha Focker), Robert Miano (Father #4), Colin Baiocchi (Henry Focker), Lei''lah (Party Kid), Liam Ferguson (Parent), Sergio Calderón (Gustavo), David Pressman (Doctor #1), Robbie Tucker (Tough Bobby), Christina Gabrielle (Birthday party guest), Hash Patel (Dr. Alex Carillo), Nicole Pano (Art Teacher), Devin Williamson (Construction guy), Kat Kramer (Party Parent #4), David Williams (Party Kid #1), Daniel Cage Theodore (Construction Guy #1), Germaine Mozel Sims (Jill Humphrey), Duke Dlouhy (Warrior Head), Kelly Anne Sweeney (Little Girl), Selena Johnson (Parent), Justin Verstegen (Chicago Cubs Player)

Ekip:

Paul Weitz (Yönetmen), John Hamburg (Senaryo), Larry Stuckey (Senaryo), Greg Glienna (Senaryo), Stephen Trask (Müzik), Remi Adefarasin (Görüntü yönetmeni)

Konu:

Hasılat rekorları kıran serinin üçüncü filmi “Zor Baba 3”te (Little Fockers), Jack Byrnes (Robert De Niro) ve Greg Focker (Ben Stiller) arasındaki husumet, komedinin son noktasına ulaşıyor. Dünya çapında sevilen filmin yepyeni bölümünde; yıldızlardan oluşan kadroya Laura Dern, Jessica Alba ve Harvey Keitel de katılıyor.
Aradan geçen 10 yıl, karısı Pam’le (Polo) yaptıkları iki küçük Focker ve aşılan sayısız engelden sonar, Greg nihayet asabi kayınpederi Jack’in güvenini kazanır. Fakat para sıkıntısı çeken babamız, bir ilaç şirketinde ikinci bir işe girdiğinde, Jack’in en sevdiği erkek hemşireyle ilgili şüpheleri tekrar baş gösterir.
Greg ve Pam’in tüm tayfası -Pam’in aşk acısı çeken eski sevgilisi Kevin (Owen Wilson) da dâhil- ikizlerin yaş günü partisi için toplantığında; Greg evinin erkeği olabileceğini şüpheci Jack’e kanıtkamak zorunda kalır. Ama tüm yanlış anlamalar, gözetlemeler ve gizli kapaklı işler sonucunda; Greg, Jack’in son sınavından geçip ailenin yeni reisi olacak mı? Yoksa güven halkası sonsuza dek kırılacak mı?


0 Response to "Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (24 Aralık 2010 Cuma)"

Yorum Gönder

sinesefil@twitter

sinesefil | copyright 2010
Sefiller diyarından duyurulur: Sitede yer alan tüm yazılı ve görsel zamazingolar el emeği, göz nuru, alın teridir.
İzinsiz kullanmaya kalkmayacağınızı biliyoruz, ola ki öyle bir densizlik ettiniz, sakın korkmayın;
peşinizden Reservoir Köpekleri'ni salacak ne hâlimiz var, ne de tâkatimiz.
Adı üstünde hepimiz bir avuç sefiliz. Şimdi uslu uslu oynayın bakalım. Öptük sizi kuzucuklar.